VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH EROTICKÉ KARETNÍ HRY "PARO"
HRA "PARO" ke stažení zde:

ČÁST 1.

ČÁST 2.

ČÁST 3.

PRAVIDLA - část 1.

PRAVIDLA - část 2.

Ahoj lidičkové.

Vítáme Vás u nás doma.

HRA kterou Vám zde přinášíme, vznikala za dlouhých, nejen zimních, večerů a je určena PÁRŮM - manželům, či milencům, kteří jsou spolu už nějaký ten čas a přestože se milují stále stejně intenzivně jako na začátku vztahu, začíná být jejich sexuální život mnohdy fádní a nudný. HRA má za úkol zabránit upadání vašeho vztahu do stereotypu a šedi. Nebojte se, pokud Vám bude nějaký úkol připadat "over" nemusíte ho plnit, je to jen na vás a vaší odvaze a touze prozkoumat nepoznané.

Možná se ptáte, proč má naše hra tak prapodivný název - "PARO"?

Je to jednoduché a prosté, naše jména jsou Patricie a Robert, tedy PARO.

Hra je Vám plně k dispozici, tedy ke stažení a k vytisknutí. Budeme moc rádi, když u naší HRY zažijete spoustu krásných chvil a když si díky ní okořeníte svůj sexuální život, tak jak se to podařilo i nám. Pravidla HRY :

poté co ji zde ( ČÁST 1, ČÁST 2 atd.) otevřete v prohlížeči a vytisknete si KARTIČKY a ÚKOLY.. nastřiháte kartičky, zamícháte a jeden z vás vylosuje KARTIČKU.

Společně si přečtěte ÚKOL a vše je již jen a jen na vás a vaší fantazii...

jak s tématem naložíte.

Desková hra k úkolu č. 9

ČÁST I.

ČÁST II.

Pokyny 1. část

Pokyny 2.část

Budete-li nám chtít sdělit své zážitky ze HRY, nebo se budete chtít o ně podělit, ať již v písemné, či fotografické (video) podobě i s návštěvníky těchto stránek....neváhejte a kontaktujte nás na našem emailu: paroparo@seznam.cz

Mnoho krásných a nekonečných orgasmů .....

přejí Páťa & Bob